Ужгородська влада знову не змогла навісити свої замки на "Корону"

Сьогодні о 17.30 представники Департаменту міського господарства Ужгородської міськради зробили чергову спробу взяти під контроль приміщення комплексу "Корона"

Ужгородська влада знову не змогла навісити свої замки на "Корону"

Базуючись на наказі в.о. директора Департаменту міського господарства Д.Сабовчик від 28.01.2013 року №12 представник ДМГ Артем Неменко зробив спробу поміняти замки на приміщеннях комплексу. Відповідно до згаданого наказу було також зроблено спробу відключити споруду від газу, води та електрики.

Оскільки спроба взяти під контроль "Корону" здійснювалася представниками міської влади без представників виконавчої служби, в приміщенні зберігаються матеріальні цінності, а договори на постачання води, газу та електрики є чинними, представники Ужгородської української богословської академії (УУБА) викликали наряд міліції. В присутності правоохоронців обидві сторони склали відповідні акти: представники ДМГ -- про недопуск їх на об'єкт, а представники УУБА -- про незаконну спробу проникнення в приміщення комплексу.

Крім того, наказ ДМГ, яким керувалися представники міської влади, мав на меті "законсервувати об'єкт нерухомого майна -- комплекс "Корона" до ЗАВЕРШЕННЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ даного об'єкта", тоді як ухвалою Господарського суду Закарпатської області, прийнятою 9 жовтня 2012 року на задоволення заяви прокурора міста Ужгорода, Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради "заборонено вчиняти будь-які дії щодо укладення договору купівлі-продажу та реєстрації права власності на об'єкт нерухомості „Корона"... за результатами проведеного конкурсу, оформленого протоколом конкурсної комісії № 4 від 07.08.2012 року та затвердженого наказом Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради № 149 від 07.08.2012 року".

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 12 жовтня 2012 року Департамент міського господарства Ужгородської міськради вже робив спробу взяти під свій контроль приміщення комплексу "Корона". Тоді це відбувалося також без участі представників виконавчої служби, внаслідок чого правоохоронцям в підсумку навіть довелося підкоригувати офіційну інформацію про цю подію.

04 лютого 2013р.

Теги: Корона

Коментарі

Василь 2013-02-05 / 11:44:36
Половину місцевих журналістів Волошин споів та підгодував. Таких як Глагола з нового каналу та місцевого журналіста- історика Шандора. Якого об'єктиву водних чекати?

Ференц 2013-02-05 / 10:27:38
Цілком підтримую Амосова! Я вже писав про те, що керівництво Коруни має звернутись до надзвичайних новин за допомогою тоді воно набере більш серйозного резонансу. І все буде набагато серйозніше і на верхах заворушаться біль-менш почнуть розбиратись з цим питанням і судді хабарники сядуть на гу...цю, бо будуть під пильним оком журналістів не місцевого значення, а всеукраїнського масштабу.

Амосов 2013-02-05 / 10:07:35
Якщо питання Корони не винести на вищій рівень розголосу про події і воно ненабуде резонансу, на місцевому рівні комплекс вкрадуть. Втрутилась прокуратура? здається тільки заради того, щоб бути в долі і набити собі ціну цієї долі. В нас є журналіти, могли б зробити матеріал і відіслати на провідні телеканали країни.

222 2013-02-05 / 09:06:59
Усі ці прізвища записуються в память людей. Бо коли прийдуть з фляшкою бензину або вилами шо тоді заспіваєте регіанальчики

Партієць 2013-02-05 / 06:23:51
Вітаю всю ПР, і зокреиа її главу на Закарпатті Ледиду, з тим що з такими авторитетними партійцями-злодіями і безбожниками як Віктор Погорєлов, авторитет нашої партії в очах людей виріс... А до 2015 року - досягне свого апогею! Сан Санич, вітаю!

Толя 2013-02-05 / 05:32:17
Обливаючи брудом Церкву, священника - на што розраховує Погорелов і Волошин, що хтось їм повірить що вони святі і порядні. Тать під навчальний заклад, тим паче духовну школу, міськм рада взагалі мала би передати комплекс "Корона" безплатно, як це робиться у цівілізованому Світі... Ганьбилибися писок откривати панеи Погорелов... Тай наші міськдепутати, разом із Погорелом. Бо булиби на місті депутати, такого бися в Ужгороді не робило. А так, прикрились прапорами різних партій, а на справді злодій на злоді, хабарник на хабарнику сидять... Вибачте, але місто просто з...ли, як на вулицях, так і в кабінетах міської ради.

Ужгородець 2013-02-05 / 05:24:22
З отцем-архімандритом - все зрозуміло, законго орендувпв і у встановленому порядку, платив в бюджет міста 800 000 грн. у рік оренди, хоч мова іде про навчальний комплекс в якому вчаться наші діти. Тепер Погорелов і Волошин посто украли у міста комплекс "Корона", а бюджет міста отримав нуль від бублика... Як файно... При цьому ця банда ворюг і бандитів Погорелова, Волошина, Касперова та інших, як антихристи, щоб виправдати свої злодіяння, чомусь постійно згпдують ім'я архімандрита...? Бо певно морить ними "рогаьий". У міста до архімандрита, якщо мова про Віктора Бедя, питань не має. Тай, наскільки знаю, очоювані ним академія і університет, придбали у власність (яку урка Погорелов із своїм синочком Артемкою в БТІ рік не реєструали для шантажу) добротні будівлі на Гойди, де не споюють нашу молодь, а навчають і дають вищу освіту. А Погорелов Волошин і надалі намагаються обкоадаьи місто і прикривати свої злочини...

виборець 2013-02-05 / 00:28:42
до Ференца 2013-02-04 / 23:46:12

Передивитися всі 40 хвилин прес-конференції архімандрита, скажу чесно, не зміг. Не витримав. Все юридично грамотно щодо протизаконної «діяльності» команди Волошина-Погорєлова. Але…

Може Ви підкажете, на якій хвилині «благочестивий» «чистосердне» говорить про «нюанси» підписання «договору оренди на 47 років» з С.Ратушняком?
Яким чином йому вдалося «надихнути» «суворого» РІО-мера у той час, ще дуже далекий від його «благо чинності»? Після якої по черзі кримінальної справи по «добродію» Раті?

Якщо випадково цей смиренний чоловік про це все таки не сказав, а до Вас «дойшло», що щось «не в’яжеться» - спитайте.

І, якщо дозволить Адмін, я обов’язково заповню цей «пробіл» у пам’яті шановного Вами святого отця.

Ференц 2013-02-04 / 23:46:12
Для виборця подивись прес-конференцію http://www.youtube.com/watch?v=J9fJ2qHbKvo&list=UUgO7BkU8WAMCDpru4j3vsRA&index=8
Її проводили і прес-центрі Закарпаття онлайн. Я думаю що багато чого для вас стане зрозумілим. Якщо не дойде то ніхто вам не допоможе щоб дійшло.

виборець 2013-02-04 / 22:35:30
до Ужгородець 2013-02-04 / 20:43:22
Один жулик виявився «нагліше» за іншого, бо один «орендував», а інший вирішив взагалі «не паритися»…
Один «відстьобував» С.Ратушняку, інший В.Погорєлову. В чому різниця?

100 000$ в рік - це приблизно 8 330$ в місяць за ВСЮ «Корону»!!!
В часи С.Ратушняка комерційна оренда в «Пасажі» 1 кв.м була ВІД 20$. Продовжувати? І.Волошин - «бєзпрєдєльщик» однозначно!
Але попередні орендарі від цього не кращі!

Вован 2013-02-04 / 20:43:23
А де ся дів зайда Касперов? Вже го посадили?

Ужгородець 2013-02-04 / 20:43:22


Корона при цьому щороку платила оренду 800 000 грн. на рік, а "інвестор" отримує на халяву 1000 кв. м. там де 1 кв. м. = 4000$ а решту по 200 $ Тепер закономірне питання який Льоня халявщик та за рахунок міської громади та нас з вами хоче збагатитись?


виборець 2013-02-04 / 20:18:30
Дві бригади «шаровиків» по відношенню до бюджету міста ділять «оренду» «Корони». Але це нормально - конкуренція, «однако»!

Козич 2013-02-04 / 20:06:01
Наташка зараз домовлюється, но я вам не казав.

Голуб 2013-02-04 / 19:37:25
Коли вже хтось завалить того Волошина шоб уже дав спокій городу?

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу