Суд розгляне участь ужгородського депутата Волошина у корупційних схемах

Судове засідання в Ужгородському міськрайонному суді призначене на 1 лютого.

Суд розгляне участь ужгородського депутата Волошина у корупційних схемах

У процесі розслідування справ, дотичних до резонансної «приватизації» готельно-ресторанного комплексу «Корона», працівникам Управління СБУ в Закарпатській області вдалося встановити факти, які можуть свідчити про корупційне діяння депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина. Як вдалося зясувати інтернет-виданню Закарпаття онлайн з джерел в правоохоронних органах, будучи секретарем депутатської комісії з питань майнової політики, власності та приватизації, а також членом комісії з продажу комплексу «Корона», І.Волошин водночас боргував керівнику фірми-переможця ТОВ «Проект Готель Консалтинг ЛТД»  Андрію Захарченку 500 000 гривень. Це при тому, що участь зацікавлених осіб у процесі приватизації однозначно заборонена чинним законодавством.

За інформацією Закарпаття онлайн, 6 серпня 2012 року, тобто того ж дня, коли конкурсною комісією було прийнято рішення про допущення до конкурсу по викупу «Корони» лише одного претендента – керованого А.Захарченоком ТОВ «Проект Готель Консалтинг ЛТД», А.Захарченко власноручно написав в Ужгородський міський відділ Державної виконавчої служби заяву, в якій попросив припинити виконавче провадження про стягнення з І.Волошина боргу у 500 тисяч гривень та 10 тисяч відшкодування судового збору у зв’язку, нібито, з тим, що І.Волошин цей борг добровільно погасив. А вже наступного дня, тобто 7 серпня, кероване А.Захарченком підприємство без жодних перепон і всього за 8 мільйонів стало власником історичної споруди в центрі Ужгорода вартістю понад 30 мільйонів гривень. Тобто, частина реальної вартості «Корони» замість потрапити у міський бюджет пішла на списання приватного боргу активного учасника процесу приватизації.

1 лютого 2013 року о 14 годині справу про адміністративне правопорушення у вигляді вчинення корупційного діяння розгляне Ужгородський міськрайонний суд (суддя Віталій Сочка). Однак, як тільки цю справу було направлено до розгляду, почалися дивні рухи: як вдалося з’ясувати інтернет-виданню Закарпаття онлайн, щонайменше двоє суддів взяли самовідвід. Кулуарно озвучуються кілька причин: по-перше, брудні методи діяльності так званої громадської організації «Антикорупція», власником якої є І.Волошин, відомої брутальними методами тиску на неугодних держслужбовців, і, по-друге, близькі стосунки І.Волошина з заступником голови цього суду І.Семераком.

Утім, цього разу, як зазначають джерела Закарпаття онлайн, ця справа і діяльність суддів перебуватимуть під особливою опікою правоохоронців і контролем громадськості, а тому, зважаючи на послідовність зусиль Управління СБУ в Закарпатській області та прокуратури Закарпатської області у відстоюванні інтересів громади Ужгорода у справі незаконного продажу комплексу «Корона», справа має всі шанси завершитися перемогою закону, а не кримінальної складової.

29 січня 2013р.

Теги: Корона, Волошин, Захарченко,

Коментарі

Будівельник 2013-01-30 / 23:47:34
Може Голуб тепер вернеться на склад, Ми, бувші працівники Авісти, його чекаєме, Віталь пой будеш грузити бляху, як раньше, в тебе ж нормально получалося, не парь мозги! І бородку збрий, бо у нас на складі, знаєш, пацани сурові!

Друг 2013-01-30 / 23:42:52
Ха, я взагалі вшоці, як то лох із лучок так довго аферив і понтував. Зичив гроші в одних - перекривав борги іншим - "великий бізнесмен". Тепер буде сидіти, бо бабок вже немає, і згадувати що кому херового зробив. Жаль його, він би був хорошим начальником двірників в Ужгороді - вулиці були б чистими, иає на це хист, вміє керувати рабами!

Ужгородець 2013-01-30 / 22:53:48
З виконкому треба викнати як паршивих псів 95% працівників, а мера з начальником Департаменту майна міста взагалі викинути до курорта не столь одтдальоннго як пса смердячого там хай керує якщо дадудь потриматись за владу...

Ференц 2013-01-30 / 20:36:13
Володя, питання в тому хто буде чіплятись і хто буде тягнути за цепочку і чи вигідно буде тягнути за неї, коли всі свати брати куми і так далі.

Володя 2013-01-30 / 20:32:21
Андрій правий на 100 %. Там головне зачепитися і ця цепочка потягне багатьох

Андрей 2013-01-30 / 18:31:29
А я считаю,что резонанс в деле нужен, так как откупятся от судьи и все, якобы никакой коррупции и не было. Тут важен сам факт фиксации. А мера наказания - вопрос второстепенный. Кто-же виноват, что у нас за такие вещи предусмотрена только административная ответственность. А на счет того, что если парень понесет ее, то его уже нельзя привлечь к другой, как сказано ранее, то тут вы не правы. Суд должен дать оценку по этому фрагменту - был должен денег и расчитался поддержкой в комиссиии по дерибану Короны. А дальше можно начать копать под остальных чиновников, участвующих в схеме, смело натянув на злоупотребление властью, что как известно уже дело другого порядка. Думаю, те кто подписывал липовые бумажки уже пьют валериану. Вообще пора гнать в шею эту всю прогнившую шайку под названием горисполком.

Довгун 2013-01-30 / 17:28:55
Треба їх всіх докупи зібрати - Погорелова, Рату, депутатів і най ся самі переїдять межи собов, а СБУ потім всьо задокументує! Так ужгородці будуть знати правду про те, що ця банда робить з містом!

Ярослав Глагола - Судді Дред 2013-01-30 / 16:02:59
Корупції в цій державі я вже давно не дивуюсь. В іншому я з вами погоджуюся частково. Ця адміністративна справа, як не дивно, захищає Волошина від покарання, адже законодавство забороняє подвійне покарання за одне й те ж правопорушення. Тобто, якщо Волошин сплатить штраф, то мови про порушення стосовно нього карної справи бути не може - за корупційні діяння він вже покараний.

Суддя Дред 2013-01-30 / 15:38:06


А незаконному і нахабному продажеві Корони ви не дивувалися? Ця справа з"ясовує лише одну з ланок корупційного ланцюга, який виводить на інші обрії. Тому неважливих речей тут немає.


Ярослав Глагола 2013-01-30 / 15:26:13
Дивуюся підвищеною увагою громадськості до розгляду судової справи, що відбудеться 1-го лютого. Пафосності до неї додають такі інформаційні родзинки, як "СБУ","розслідування справи","справа на контролі прокуратури". тощо. Хочу наголосити, що цей ажіотаж є невиправданим, адже розглядається АДМІНІСТРАТИВНА справа, а не кримінальна. Все закінчиться сплатою Волошином штрафу в розмірі 10-ти неоподаткованих мінімумів,тобто 1700 гривень. А стільки шуму...

Володя 2013-01-30 / 13:05:57
Прокурорські поржали добре з Волошина, як він дергається бідний, що всі архіви перерив і тільки таку фігню найшов. А прокурор там усе добре сказав, хоч і нема цього у підручниках та практики знають

виборець 2013-01-30 / 12:43:04
От якби ще заодно і мера –«покращенця» разом з Волошиним «вшорили» - оце був би подарунок ужгородцям!

чоловік 2013-01-30 / 12:34:15
Кажуть, що то Волошин оту херню з відео по Петруні в ЗМІ за бабло пустив? А ще шантажує аварією. А ще шантажує прокурора Ужгорода зйомками в Унґварському. Все місто вже чекає, хто кого: чи прокурори посадять на гузицю бандюка, що зарвався, чи бандюк вшорить прокурорів.

Іван 2013-01-30 / 12:18:11
Якби прокуратура була така ж продаж на як суди, питання по Короні взагалі б не стояло

УЖОРОД 2013-01-30 / 12:11:44
НУ ВІДКРИЛИ) НУ І ЩО? ВСЯ Я СИСТЕМА В КРАЇНІ ПРОДАЖНА, ЯК СУДИ ТАК І ПРОКУРАТУРА І СБУ! ВСЯ ПРОБЛЕМА В ТОМУ, ЩО ВСІ ХОТЯТЬ БУТИ В ДОЛІ! А НАШИХ ЛЮДЕЙ ВИСТАЧАЄ ЛИШЕ НА ТЕ, ЩОБ ПОСТИ ПО ІНЕТУ ПЕРЕПИСУВАТИ, А НЕ ВИЙТИ І В ОБЛИЧЧЯ СКАЗАТИ, ТЕ ЩО ВОНИ ДУМАЮТЬ... ТОМУ ЖЕ ВОЛОШИНУ ТА МЕРУ

Володя 2013-01-30 / 11:41:20
Підтримую Світлану

Світлана 2013-01-30 / 10:24:04
Дуже хотілось би,щоб журналісти були присутні на цьому засіданні і зробили гарний фото та відео репортажі,на довгу память )Потім ці фото Волошин зможе використати для агітації,коли захоче повторно болотуватись в депутати міськради.На бігбордах воно б виглядало неповторно.

Ужгородець 2013-01-30 / 10:02:50
волошин возомнив себе Фемідою, це вже мабуть до психіатра :) а ще й погрожує! звичайно буде проклинати виконавчу службу і її керівника, аякже в Унгварському описано і арештовано все майно і будівлі за борги по рішенню суду, сам " Великий бісзнесмен- ресторатор" боргує державі 50тисяч і в нього все арештовано , як таку службу полюбиш і грошей там від "рестратора- боржника" не візьмуть..... лишається тільки статейки на вся закарпатська правда писати

до Феміди 2013-01-30 / 09:48:42
якраз Волошин з аукціону у виконавчій службі купив галантерейну фабоику,де тепер Унгварський і Школу здоровя, де тепер Апріорію Ваня не проклинай те,здідки грошей заробив!

Феміда 2013-01-30 / 09:42:30


Коментар видалено. Адмін


НОВИНИ: Кримінал

10:00
На Великоберезнянщині 27-річний син до смерті побив батька
23:33
/ 4
Батько жорстоко побитого в Хусті хлопця звинувачує нардепа Лунченка в "кришуванні" нападників (ДОКУМЕНТИ)
17:12
В Ужгороді кілька осіб побили чоловіка, відібрали в нього шкіряну сумку та втекли на авто
10:25
Митники, що налагодили на Закарпатті систему хабарів на експорті, завдали збитків державі на понад півмільйона грн
10:19
/ 1
На Закарпатті викрито посадовців митниці, що налагодили механізм отримання хабарів під час митного оформлення експорту
09:14
Під час огляду "польського" "Мерседеса" на кордоні на Закарпатті у сховку під обшивкою виявили 429 пачок сигарет
20:36
АТОвці та волонтери вимагають у керівника поліції Закарпаття покарати винних у затриманні ветеранів війни з Росією (ДОКУМЕНТ)
15:08
/ 3
Середня сума хабара, що вимагали "схемщики" з одного рейсу на митниці на Закарпатті, сягала 10 тис грн
14:59
/ 4
Дві групи нелегалів із провідниками затримали на Закарпатті
13:46
На Берегівщині взято під варту чоловіка, в оселі котрого виявили зброю, боєприпаси та наркотики
13:43
На Закарпатті затримали трьох контрабандистів та 18 пакунків підготованих до переправки за кордон сигарет
12:04
/ 5
На Закарпатті викрито схему систематичного отримання хабарів на митниці
11:23
Батьки вбитого у Горонді на Мукачівщині хлопця півтора року чекають покарання для винних
11:10
Справу щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби розглядає новий склад колегії суддів
10:41
На Хустщині 17-річний велосипедист загинув під колесами "Мерседеса"
09:15
/ 1
На Закарпатті водій мікроавтобуса спробував виїхати до Угорщини, приховавши у подвійному днищі 750 пачок сигарет
18:00
В Ужгороді затримали чоловіка, що за 1 тис дол хабара хотів "купити" інформацію про розміщення прикордонних нарядів
17:12
/ 1
У подвійному днищі мікроавтобуса на кордоні з Угорщиною на Закарпатті знайшли 640 пачок сигарет
16:10
На Великоберезнянщині, на городі мешканця Тихого знайшли 400 рослин снодійного маку
12:21
/ 3
102 літри "Гамбрінуса" вилучили на Закарпатті в українця, який повертався з Чехії
11:40
/ 1
Під час обшуку в оселі мешканця Берегова знайшли гранати, гвинтівки, набої та наркотики
11:27
/ 1
В Ужгороді затримали групу малолітніх циган, котрі повалили жінку на землю і, побивши, відібрали у неї сумку
10:23
На Закарпатті прикордонники не дозволили вивезти дитину за підробленими документами
10:10
В Анталовцях, на Ужгородщині, п'яний водій "Фольксвагена" зіткнувся зі "Шкодою"
23:39
/ 12
Поліція каже, що водій, що скоїв ДТП в Синевирі, не поліцейський
» Всі новини