Підозрюваний у вбивстві 13-річного хлопчика розповів про обставини злочину

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, учора в Ужгороді, в каналізаційному колодязі на пустирі по вулиці Уральській було виявлено труп, що належить 13-річному ромському хлопчику, який перебував у розшуку як зниклий безвісти.

Підозрюваний у вбивстві 13-річного хлопчика розповів про обставини злочину

Як вдалося дізнатись редакції Закарпаття онлайн з джерел у правоохоронних органах, незабаром за підозрою у скоєнні вбивства було затримано раніше судимого 25-річного ужгородця Арсена Т. Чоловік зізнався у вбивстві Степана Баджо. За його словами,  14 січня близько 22.30 години неподалік будинку №2 по вул. Волошина в Ужгород він після сварки вдарив хлопчика металевим предметом, внаслідок чого той знепритомнів. Після цього чоловік намагався заховати тіло неповнолітнього у мішок, але не зміг, а тому засунув його у каналізаційний колодязь, розміщений неподалік місця події, та прикрив сміттям.

Як речовий доказ на місці події вилучено металевий прут.

Зараз підозрюваний у вбивстві перебуває в ізоляторі тимчасового утримання УМВС України в Закарпатській області.

25 січня 2013р.

Теги: вбивство, Баджо

Коментарі

Білий 2013-01-29 / 23:45:37
а чого так сполошилися - будьте адакватні. для чого цигане родять по 10 дітей коли невзмозі прогодувати (нормально-дати освіту і т.д) навіть2х. а де ті діти будуть через 20років. задумайся чорний чи стоїть на цьому робити бізнес...

черный 2013-01-28 / 14:38:20


Коментар видалено. Адмін


черный 2013-01-28 / 12:18:42
дорогой админ хамство удоляем а то что написал белый то не хамство в сторону цыган? или наверное вы есть то кто пишет хамство.быстро поудоляйте все если вы не удолите подобные комменты как пишет белый а я ище раз повторяю чьлю он здох !!!!!!! гуцул проклятый.... то я вам зделаю роботу ))))

черный 2013-01-28 / 01:40:24


Хамство. Видалено два коментарі. Адмін


Юліанна 2013-01-27 / 20:48:08
а тепер всі хто причетні до нижческазаного,хто засуджує і винуватить циган,перечитайте свої ганебні і підлі коментарі і задумайтесь,що річ зараз іде не про національність жертви і вбивці і навіть не про становище ромської нації в суспільстві...йдеться про те,що в нашому світі,і,безпосередньо,в нашому невеличкому місті коїться дуже багато речей,прочитавши або почувши про які,просто стає страшно ходити вулицями міста як вдень так і вночі...і в більшості випадків винуватцями таких жорстоких і навіть в деякій мірі тваринних вчинків стають люди(якщо можна їх так назвати) не ромської національності,а українці...українці,які зростали в хороших сімях,виховувались нашим суспільством,нашими школами та спілкувалися з рівними нам людьми(УКРАЇНЦЯМИ!!!)...але все одно вони скоюють вчинки,які навіть в страшному сні собі важко уявити...тож,хочу звернутись до Вас!!переоцініть відношення та ставлення до національних меншин,адже людина виховується всім суспільством загалом,а не меншиною,в якій вона народилась...а зараз просто безмежний сум та жаль охоплює всіх небайдужих до цієї історії людей...адже цей хлопчик дійсно був маленькою зірочкою м.Ужгорода...його знало багато жителів,які проходячи повз нього завжди призупинялись щоб просто послухати пісні в його виконанні...нехай він був ромом,нехай він жив в не зовсім хороших умовах та мав недостатньо виховання з боку батьків та суспільства...але ж це все таки дитина...і дуже,навіть,талановита дитина!такщо давайте спробуємо бути трохи добрішими і вчитись співчувати!думаю тоді в нас вийде збудувати те суспільство,в якому ми б хотіли виховувати наших дітей!

тиса 2013-01-27 / 14:45:31
та мосульмани б таких як ви без суда і следствія а Білий ТИ лиш тому білий бо в твоїх батьків білий колір, тут твої заслуги ніякої

Білий 2013-01-27 / 12:41:11
Люди не творьтеся на Тису бо то скоріш за все циган зато і застає, питання про їх розмноження треба рішати негайно поки цей вірус не охопив цілу Державу !!!

Павло 2013-01-26 / 12:48:16
Тисо, мелеш всяку єресь.
Дітвака звичайно безмежно шкода, але циганське питання стоїть гостро і тут нікуди не дітись.
Те, що люди создані по образу і подобію божому, це всього лиш цитата з книги, яку написали люди. Мусульманин би з тебе сміявся після таких слів.
Малий, як і кожна дитина, невинен у своєму плачевному соціальному становищі, винне передусім циганське суспільство, яке, я переконаний, необхідно асимільовувати. Цигани не повинні жити закритими групами у високих концентраціях.Це і створює важку соціальну ситуацію.

тиса ответ дебілам 2013-01-25 / 23:05:12
для тих хто непоняв попередній комент Тиса. люди создані по образу і подобію Божому, а в кого бог забрав мозги і не розуміє що всі діти то просто представте, що завтра вас уволять з роботи ви зопєтесь і ваш дітвак буде на вулиці так як і Степан. життя плинне і це бентежить . хотя кому я пишу ваша хата скраю но тнагадую біда приходить з далеку і починає з крайніх хат.

тисі 2013-01-25 / 21:47:40
якщо так дуже захищаєте циган, то візьміть собі хоча на тиждень якогось малого дігова. Думаю, Ваша велика любов до них скоро зникне.

тиса 2013-01-25 / 19:25:40
ти Петя конечно дуже розумна людина но мое самое великое бажання щоб тобі колись довелося побувати в "соціальній резервації" якщо твій курячий мозок розуміє шо то значить, а всім вижу насрати що мала дитина позвірскому убита а на совісті не тошно що може кожен із нас виноватий що такі діти шляються по ночам, не ми по приколу угощаемо сегаретою, за пісню угостимо 100грамами, і повір Петюня 10 річна дитина не завжди розуміє суть того що з ним роблять такі ублюдки як "МИ ДОРОСЛІ БІЛІ ЛЮДИ". Думаю Стьопка Царство йому небесное непросився на цей жорстокий світ і він думаю невстих зробити много поганого в ньому, а скільки цей простий хлопчик з найщирішою посмішкою своїми може не силь вокальними, але від усіеї душі приніс посмішок для Нас, а ти Петя його в резервацію. я дуже надіюся що йхні барони мають зробити всьо щоб тот хто це зробив сів і сів надовго я думаю то йх діло честі.Стьопа був кращий представник їхньої меншини яких я зустрічав.

Тамара 2013-01-25 / 13:29:54
Так, на наших вулицях таке може трапиться з кожним. Тому дитина не повинна гуляти по нічному місту і пити горілку з дорослим.

петро 2013-01-25 / 12:41:47
В резервацію тих чорних і колючим дротом загородити

читач 2013-01-25 / 11:45:28
Підтримую PFR! З тими циганами справді треба щось робити!

До Тамари 2013-01-25 / 11:00:46
В 22:30 можете ви повертатись додому і такий собі Арсен вдарить вас залізною арматурою, бо йому ви не сподобаєтесь. Сам факт вбивства!!! Це була дитина, а міг би бути будь-хто.

pfr 2013-01-25 / 10:29:44
простіше проводити примусову санацію циганських жінок, які проживають в антисанітарних умовах. будуть дримбатися скільки завгодно, але не будуть плодити дітей, з яких потім виростає жеброта, вбивці, кволі і т.п.

читач 2013-01-25 / 10:23:52
а вбивці повинні бути кастровані, без рук та ніг і сьорбати манку через трубочку

тамара 2013-01-25 / 10:15:45
В 22-30 діти повинні спати.

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1