Чоловік загиблої жінки розповів, що Павло Нагірний був "несамовито п'яний" (ВІДЕО)

Закарпатського високопосадовця, винуватця ДТП, у якому загинули мама з дитиною, знайшли у психлікарні. За попередніми даними, за кермом позашляховика керівник хустської філії "Закарпатгазу" виїхав на зустрічну, і на повній швидкості врізався у легковик "Деу Нексія", у якому їхала родина з Хуста. У салоні легковика, крім дорослих, було ще троє дітей. 32-річна жінка та її семирічна донька загинули на місці. За життя ще двох дітей борються в хустській лікарні.

Чоловік загиблої жінки розповів, що Павло Нагірний був "несамовито п

Родичі та адвокат потерпілих показали місце аварії. Гальмівного шляху на дорозі не видно. "Він навіть не намагався гальмувати. Я його тут бачив і він був дуже п'яним, дуже п'яним. Несамовито п'яний. Я з ним говорив. Але я не мав часу з ним ні розбиратися, ні говорити більше, бо тут жінка і діти мої всі лежали на землі", – розповів чоловік загиблої Віктор Пригара.

Поки свідки аварії рятували людей у легковику, джип поїхав далі. У чиновника, що був за кермом позашляховика, кров на вміст алкоголю так і не взяли, повідомив адвокат потерпілих. "Вночі його затримали працівники міліції і доставили в лікарню для освідчення. Але разом з тим з лікарні з невідомих причин він втік", – розповів адвокат родини Микола Гаврилець.

Знайшовся водій позашляховика лише над ранок і у несподіваному місці – у психіатричній лікарні, повідомили у міліції. Родичі загиблих певні, що винуватець ДТП намагається уникнути відповідальності. Окрім того, що він сам обіймає високу посаду, має ще й родичів у міліції. Правоохоронці підтвердили, що близький родич водія джипу справді співробітник Хустського райвідділу. Тим не менш у міліції запевняють, що ніякого тиску з приводу цієї справи на них не чинять. "Міліція розглядає всі ці питання в незалежності від того, хто де працює і хто з ким дружить", – заявив помічник керівника зі зв'язків із громадськістю Хустського МВ УМВС Сергій Шимон. 

Проти водія позашляховика вже порушили кримінальну справу. Чи вдалося взяти в нього кров на аналіз, у міліції не зізнаються, посилаючись на таємницю слідства.

ТСН

20 листопада 2012р.

Теги: Нагірний, аварія

Коментарі

kaif 2012-11-25 / 23:38:28
Для батька та чоловіка загиблої дружини:... ЧОЛОВІЧЕ Знайди покидька і вбий вбивцю за своїх рідних. Небійся своеї загибелі. Брате! ОКО ЗА ОКО!

777 2012-11-23 / 23:04:48
Співчуваю втраті!((

а його судити...довічне йому!!
скотина!

Наталія 2012-11-23 / 19:22:12
Вічна память!

Людина зі здоровим глуздом 2012-11-22 / 21:49:33
Задовбали ці Закарпатгазовські викидиши. Рибачок пішов з трупом, Нагірний з двома, молода сімья загинула від угару.
Але вони завжди відкупаються, і цей відкупиться.
Два під#ри, Шатило та Енінги, плодять підорасів, а людське життя для них не варто нічого.

111 2012-11-21 / 17:37:23
і дітки сироти....

Я дуже співчуваю вашій втраті( 2012-11-21 / 15:28:00
Я нерозумію як в такій ситуації він може спасати себе, адже на його руках смерть 2-ох невинних людей - молодої жінки і дитини, яка ще навіть не почала жити... Це все дуже сумно, зараз напевне кожна родина сидить і співчуває цій сім’ї... це горе, трагедія для рідних і близьких потерпілих... Як можна бути таким бездушним, він теж батько, хай би на хвилинку задумався над тим, що таке горе могло спіткати і його сім’ю, я не думаю, що він би залишив то все просто так! Немає у нас справедливсоті у світі( Я незнала ні родину загиблої, ні її дітей, ні її саму, але настільки прониклася цією ситуацією, що аж біль охоплює серце, смуток посилився у душі із тої самої хвилини коли я дізналася про це сташне ДТП. Я дуже співчуваю сім’ї загиблих, хоча це не принесе їм ніякої користі. Я вірю в те, що Бог на світі є і кривдника буде покарано, як кажуть: "катюзі по заслузі". Сім’ї потерпілим хочу побажати сили вистояти перед усім цим, триматися якомога дужче, адже це їм ще згодиться, молити Бога щоб Нагірний був покараний, і не падати духом заради тих діточок які залишилися живими, просити Господа нехай дасть їм сили подолати ті всі важкі травми, і бути повністю здоровими і повноцінними! Сім’ї Пригара і Буковецькі тримайтеся заради того, що у вас залишилося, бо нічого назад не повернеш, а життя триває...

!!! 2012-11-21 / 14:26:45
Його сват - підполковник міліції,хоч і на пенсії,але прикриває його,як і бандюків свого часу.Його зять - слідчий в міліції.Плюс до всього у нього є фінансова можливість відкупитися.Нажаль люди у нас слабохарактерні щоб самим розібратися із злочинцями,і все тому мудаку зійде зрук.

Вася 2012-11-21 / 14:07:16
Наталя, і на цей раз зійде- от побачиш.

... 2012-11-21 / 14:05:24
Юрку, тобі не важко було це написати?

ЮРА 2012-11-21 / 13:40:57
Я СЧИТАЮ ТАК ! ЕСЛИ НАША МІЛІЦІЯ ТАЙ ПРОКУРАТУРА УБІЙЦЮ ОПРАВДАЕ !!! ТО ПОТРІБНО ЧОЛОВІКУ ВІД ЯКОГО ЗАГИНУЛА ЖІНКА І ДИТИНА ПІТИ І ВСІХ ДО ОДНОГО ХТО ОПРАВДУВАВ УБІЙЦЮ РОЗСТРІЛЯТИ ТАЙ УБІЙЦЮ ТОЖЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! І ТОДІ СУД І МІЛІЦІЯ БУДЕ БОЯТИСЯ БРАТИ ВЗЯТКИ!!!!

Наталя 2012-11-21 / 11:34:03
Так це не перший раз він їхав пяним за рульом,він постійно сідав зв руль в нетрезвому стані,і ця дорожньо транспортна пригода не перша,тільки завжди сходило йому з рук, а зараз докатався називається...Урод!!!!!!! таких розстріляти потрібно!!!!!!1

яяяя 2012-11-21 / 09:37:21
Josip, з біг-бордом чудова пропозиція!!!!!! Потрібно щось робити, бо він вийде чистим з води.

... 2012-11-21 / 09:05:07
Встанови, Josiр.

Josip 2012-11-21 / 08:53:40
Встановити перед вікнами вбивці біг-борд з фотографіями загинувших та розбитої машини,хай кожну секунду "любується" тм,що зробив.Нехай кошмари переслідують його вдень і вночі!

... 2012-11-21 / 08:38:20
Така сама історія була із Зузаком. Сховався, відкупився, колеги прикрили... І все забулося. Зараз окрім співчуття в нашого продажньо-трусливо-"християнського" народу нічого не викликає.

Робі 2012-11-21 / 08:37:51
Ну наша ментура вражає!!!
А при чому тут таємниця слідства?! Чому не можна сказати, що він був в дупиль пяний????!!! І що значить на місці ДТП не вдалося взяти пробу на спяніння??!!Та і взагалі, як він міг зникнути з місця ДТП?! Як?!
Нехай дасть наша ментовка відповідь на ці запитання спершу... і взагалі шо за робота в наших ментів, їх би треба половину відділку розстріляти!!!!
Затьок в ментовці працює і зробив все як слід!!!

GONZa 2012-11-21 / 07:40:56
А шо це за таємнича "ТАЄМНИЦЯ СЛІДСТВА" шо вун шпійон?? Дебіл напився тай поїхав! Ви дайте дані пив вадь нє!!! Експертиза займає пів години, а не отмазуйте дебіла скоти ......