ДАІ повідомляє, що крім 7-річної дитини в ДТП біля Хуста загинула і мати (ФОТО)

Закарпаття онлайн вже повідомляло, що 19 листопада на об’їзній дорозі міста Хуст трапилася кривава ДТП.

ДАІ повідомляє, що крім 7-річної дитини в ДТП біля Хуста загинула і мати (ФОТО)

Як повідомили наше видання в УДАІ УМВС України в Закарпатській області, винуватцем аварії є водій автомобіля «Mitsubishi Pajero», який не впорався з керуванням авто, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем «Daewoo Nexia».

У Daewoo на момент зіткнення знаходилася 32-річна жінка-водій та троє дітей. В результаті дорожньо-транспортної пригоди мати та її 7-річна донька загинули на місці, ще двоє дітей: хлопчик 9-ти та дівчинка 12-ти років з важкими травмами перебувають у реанімаційному відділенні районної лікарні.

54-річний водій Mitsubishi не постраждав.

Наразі триває розслідування обставин пригоди.

 
 
 
19 листопада 2012р.

Теги: ДТП, Хуст

Коментарі

мыша 2013-01-24 / 21:52:26
Таких без суда і слідства на уранові копальні

Небайдужий 2012-12-14 / 21:30:36
http://odnoklassniki.ru/pamyatgali, група підтримки Сім"ї

наталія 2012-11-28 / 22:20:52
ДОРОГІ ХУСТЯНИ І ВСІ НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ УКРАЇНИ ВІДКРИТО РАХУНОК ДОПОМОГИ ДІТЯМ ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ У АВАРІЇ за участі НАГІРНОГО не будьте байдужими, пересилайте гроші на лікування і операції хто скільки може ,р/р 29244825509100 МФО 305299 ОКПО 14360570 Для поповнення на карту 4149437739933719 Пригара Віктор Іванович" їм дуже потрібна фінансова допомога

zorro 2012-11-21 / 21:59:53
як та сука може говорити чому його навчили як відповідати на ті запитаня які питають слідчі

Адмін 2012-11-21 / 00:35:56
Таке враження, що всі читають тільки цю одну інформацію. Народ, зайдіть в рубрику Кримінал і почитайте всі інформації на тему цього ДТП

Хустський 2012-11-21 / 00:25:12
Можливо хто-небудь зробив відео на місці ДТП? Ці докази треба виставити в інеті і розмножити копії...

Бо відчуваю, що менти наші будуть сраку Нагірного спасати...там же його зятьок працює...

Хустський 2012-11-21 / 00:12:33
Так і хочеться інколи взяти автомат і зробити самосуд над такими
Нагірними...
над такими ментами, над такими лікарями, над такими суддями, над такими прокурорами...

Хустський 2012-11-21 / 00:09:01
Звертаюся до Марика 2012-11-20 / 22:57:08...
Звідки ви знаєте де діточки сиділи в авто?! При такій страшній силі удару спокійно можна було вилетіти через лобове скло(сидячи навіть позаду), пробивши його головою, тим більше що на задньому сидінні переважно нема ременів безпеки...
маленька дівчинка можливо не змогла втриматися позаду і пролетіла між двома передніми сидіннями...

Слів немає, щоб передати той біль за мамою і донечкою...
Якби Нагірний був чоловіком, то він би мав застрелитися прямо на місці ДТП, бо інакше таке не пережити...

111 2012-11-20 / 23:54:41
Умнічати кожен може! Вас там Нікого небуло, та держіть свої думки при собі!

111 2012-11-20 / 23:52:40
Марика- Діти сиділи всі ззаді! 7 річна дитина сиділа відразу за матірю!!!!

Ліза 2012-11-20 / 23:44:41
Велике співчуття близьким загиблих.....
А від таких водіїв ми всі в небезпеці, і взагалі незахищені (наша міліція нас береже)

Марика 2012-11-20 / 22:57:08
Треба було дiтей всiх трьох посадити в зад,то всi б вижили,хто садить 7 рiчну дитину спереду???!!!!!

ДАИ 2012-11-20 / 22:30:42
ДАИшники кажуть,що пяний Нагiрний не був,запаха алкоголя з нього не було чути,тому причину аварii нехай зясовують правоохоронцi.велике спiвчуття!

СПРАВЕДЛИВІСТЬ 2012-11-20 / 21:21:44
ЗВЕРТАЮСЬ до всіх чинновників" ТОЙ ХТО ПРИКРИВАЄ ВЧИНЕНЕ ЗЛО, ТОЙ МАЄ БІЛЬШИЙ ГРІХ, НІЖ ТОЙ ХТО ЙОГО СКОЇВ" , і подумайте як би Ви зробили якщо таке горе сталось б у Вас!!!!!!!!!!!

Таня 2012-11-20 / 20:46:27
Тепер він купить собі справку в Берегові ...і через 1-2 вийде чистим з води.
А чоловік жінки що була за кермом і батько дитини , після того як дізнався про це жахливе ДТП впав в кому!

Іван 2012-11-20 / 20:16:52
Психіатр Сливка хоть кому зробить справку-давай лише йому побільше грошей! Він хворого даже небачить а направлення виписує!

свф 2012-11-20 / 20:06:53
7 річна дівчинка померма не в кареті швидкоі а людини яка везла іі в лікарню ше доприізду швидкоі та міліціянтів чоловік хотів врятувати життя малечі дуже шкода що так сталося \\\\\подяка тим що допомагали врятувати життя людей \\

123123 2012-11-20 / 19:54:43
Бог йому судья ! ! !

Микола 2012-11-20 / 19:13:36


Слів просто нема, кончений ***** Нагірний, та його повісити за то як мінімум, за смерть людей хоче відмазатись козліна. Мочити треба, і тих врачів, мусорів, прокурорів і суддів що його будуть відмазувати.


Delon 2012-11-20 / 18:51:26
це моя однокласниця Яна!

НОВИНИ: Кримінал

17:46
На Воловеччині затримали п'ятьох нелегалів із піврічною дитиною, яких намагався переправити до Словаччини вихідець із Азії
14:50
/ 6
На Мукачівщині чоловік виростив у горщиках кущі конопель
14:48
/ 1
У Порошкові на Перечинщині жінка розрахувалася в крамниці за товар фальшивими грошима
14:42
/ 3
Мукачівців, підозрюваних у наркоторгівлі, взято під варту та призначено домашній арешт
12:02
/ 8
Керувати Рахівським лісгоспом призначили звільненого в березні за незаконні рубки очільника Ясінянського ЛГ
11:57
В Ужгороді на вулиці затримали молодика, котрий продавав марихуану
03:17
/ 1
ВІДЕОФАКТ. У Чехії згоріло авто закарпатця, що голодував за права заробітчан
02:27
На Мукачівщині виявили в кюветі "Мазду"
17:50
/ 2
На Рахівщині встановлюють походження деревини, яку перевозили на підставі підроблених документів
17:28
/ 8
СБУ не допустила провокацію на Закарпатті, спрямовану на порушення територіальної цілісності України
11:07
/ 14
На Закарпатті затримали групу наркодилерів, які торгували наркотиками у різних куточках області
10:50
/ 1
Через приховані 254 пачки сигарет українець залишив на митниці на Закарпатті мікроавтобус
10:38
/ 2
На Закарпатті затримали строковика, який за хабар пообіцяв "зливати" контрабандистам інформацію про переміщення прикордонних нарядів
02:01
ВІДЕОФАКТ. У Сільці на Іршавщині авто перекинулося на дах
13:58
/ 5
Кримінального "авторитета" "Діда", затриманого на Закарпатті, видворили з України
10:53
/ 1
Буковинець намагався перетнути кордон на Закарпатті, везучи в мікроавтобусі старовинні ікони та картини
10:28
/ 2
Ужгородця, що намагався повернути борг, стріляючи в Минаї в боржника, затримали до ІТТ
02:07
ВІДЕОФАКТ. У Чомонині на Мукачівщині авто збило велосипедиста
01:45
/ 3
Водій з Буштина, затриманий поліцейськими, проковтнув пакетик з наркотиками
01:18
ФОТОФАКТ. У Буштині на Тячівщині вантажівка влетіла у стовп
00:52
/ 2
В МП "Дякове" через контрабандні сигарети в тернополянина вилучили мікроавтобус вартістю майже пів мільйона гривень
18:19
Державного реєстратора Тячівщини судитимуть за зловживання службовим становищем
18:17
/ 3
У двох держлісгоспах Закарпаття викрито нелегальні рубки цінної деревини на близько 10 млн грн
11:33
Імовірною причиною стрілянини у приужгородському Минаї в поліції називають неповернутий борг
01:44
/ 6
В Ужгороді відвідувачі ресторану трощили авто битками та влаштували стрілянину
» Всі новини