ДАІ повідомляє, що крім 7-річної дитини в ДТП біля Хуста загинула і мати (ФОТО)

Закарпаття онлайн вже повідомляло, що 19 листопада на об’їзній дорозі міста Хуст трапилася кривава ДТП.

ДАІ повідомляє, що крім 7-річної дитини в ДТП біля Хуста загинула і мати (ФОТО)

Як повідомили наше видання в УДАІ УМВС України в Закарпатській області, винуватцем аварії є водій автомобіля «Mitsubishi Pajero», який не впорався з керуванням авто, виїхав на смугу зустрічного руху та допустив зіткнення з автомобілем «Daewoo Nexia».

У Daewoo на момент зіткнення знаходилася 32-річна жінка-водій та троє дітей. В результаті дорожньо-транспортної пригоди мати та її 7-річна донька загинули на місці, ще двоє дітей: хлопчик 9-ти та дівчинка 12-ти років з важкими травмами перебувають у реанімаційному відділенні районної лікарні.

54-річний водій Mitsubishi не постраждав.

Наразі триває розслідування обставин пригоди.

 
 
 
19 листопада 2012р.

Теги: ДТП, Хуст

Коментарі

мыша 2013-01-24 / 21:52:26
Таких без суда і слідства на уранові копальні

Небайдужий 2012-12-14 / 21:30:36
http://odnoklassniki.ru/pamyatgali, група підтримки Сім"ї

наталія 2012-11-28 / 22:20:52
ДОРОГІ ХУСТЯНИ І ВСІ НЕБАЙДУЖІ ЖИТЕЛІ УКРАЇНИ ВІДКРИТО РАХУНОК ДОПОМОГИ ДІТЯМ ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ У АВАРІЇ за участі НАГІРНОГО не будьте байдужими, пересилайте гроші на лікування і операції хто скільки може ,р/р 29244825509100 МФО 305299 ОКПО 14360570 Для поповнення на карту 4149437739933719 Пригара Віктор Іванович" їм дуже потрібна фінансова допомога

zorro 2012-11-21 / 21:59:53
як та сука може говорити чому його навчили як відповідати на ті запитаня які питають слідчі

Адмін 2012-11-21 / 00:35:56
Таке враження, що всі читають тільки цю одну інформацію. Народ, зайдіть в рубрику Кримінал і почитайте всі інформації на тему цього ДТП

Хустський 2012-11-21 / 00:25:12
Можливо хто-небудь зробив відео на місці ДТП? Ці докази треба виставити в інеті і розмножити копії...

Бо відчуваю, що менти наші будуть сраку Нагірного спасати...там же його зятьок працює...

Хустський 2012-11-21 / 00:12:33
Так і хочеться інколи взяти автомат і зробити самосуд над такими
Нагірними...
над такими ментами, над такими лікарями, над такими суддями, над такими прокурорами...

Хустський 2012-11-21 / 00:09:01
Звертаюся до Марика 2012-11-20 / 22:57:08...
Звідки ви знаєте де діточки сиділи в авто?! При такій страшній силі удару спокійно можна було вилетіти через лобове скло(сидячи навіть позаду), пробивши його головою, тим більше що на задньому сидінні переважно нема ременів безпеки...
маленька дівчинка можливо не змогла втриматися позаду і пролетіла між двома передніми сидіннями...

Слів немає, щоб передати той біль за мамою і донечкою...
Якби Нагірний був чоловіком, то він би мав застрелитися прямо на місці ДТП, бо інакше таке не пережити...

111 2012-11-20 / 23:54:41
Умнічати кожен може! Вас там Нікого небуло, та держіть свої думки при собі!

111 2012-11-20 / 23:52:40
Марика- Діти сиділи всі ззаді! 7 річна дитина сиділа відразу за матірю!!!!

Ліза 2012-11-20 / 23:44:41
Велике співчуття близьким загиблих.....
А від таких водіїв ми всі в небезпеці, і взагалі незахищені (наша міліція нас береже)

Марика 2012-11-20 / 22:57:08
Треба було дiтей всiх трьох посадити в зад,то всi б вижили,хто садить 7 рiчну дитину спереду???!!!!!

ДАИ 2012-11-20 / 22:30:42
ДАИшники кажуть,що пяний Нагiрний не був,запаха алкоголя з нього не було чути,тому причину аварii нехай зясовують правоохоронцi.велике спiвчуття!

СПРАВЕДЛИВІСТЬ 2012-11-20 / 21:21:44
ЗВЕРТАЮСЬ до всіх чинновників" ТОЙ ХТО ПРИКРИВАЄ ВЧИНЕНЕ ЗЛО, ТОЙ МАЄ БІЛЬШИЙ ГРІХ, НІЖ ТОЙ ХТО ЙОГО СКОЇВ" , і подумайте як би Ви зробили якщо таке горе сталось б у Вас!!!!!!!!!!!

Таня 2012-11-20 / 20:46:27
Тепер він купить собі справку в Берегові ...і через 1-2 вийде чистим з води.
А чоловік жінки що була за кермом і батько дитини , після того як дізнався про це жахливе ДТП впав в кому!

Іван 2012-11-20 / 20:16:52
Психіатр Сливка хоть кому зробить справку-давай лише йому побільше грошей! Він хворого даже небачить а направлення виписує!

свф 2012-11-20 / 20:06:53
7 річна дівчинка померма не в кареті швидкоі а людини яка везла іі в лікарню ше доприізду швидкоі та міліціянтів чоловік хотів врятувати життя малечі дуже шкода що так сталося \\\\\подяка тим що допомагали врятувати життя людей \\

123123 2012-11-20 / 19:54:43
Бог йому судья ! ! !

Микола 2012-11-20 / 19:13:36


Слів просто нема, кончений ***** Нагірний, та його повісити за то як мінімум, за смерть людей хоче відмазатись козліна. Мочити треба, і тих врачів, мусорів, прокурорів і суддів що його будуть відмазувати.


Delon 2012-11-20 / 18:51:26
це моя однокласниця Яна!

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34