У Виноградові до 750-річчя міста презентували фотоальбом (ФОТО)

Минулої п’ятниці у центральній районній бібліотеці проведено презентацію нового фотоальбому «Севлюш – Виноградів». Це ювілейне видання, присвячене 750-річчю Виноградова. Його автори – подружжя Василь та Ганна Горвати.

У Виноградові до 750-річчя міста презентували фотоальбом (ФОТО)

Кольоровий фотоальбом видано тиражем 1000 екземплярів поліграфічною фірмою «Гражда» в Ужгороді. Це подарункова книжка, розрахована, передусім, на туристів і гостей міста під Чорною горою.

Вона насичена багатьма ілюстраціями та довідковим матеріалом з історії та сучасності Виноградова. Чимало відображених тут подій ще зовсім свіжі в пам’яті, адже відбувалися вони і зафіксовані фотомайстрами буквально цього року. Автори подбали, аби передати як історичні, так архітектурні, флористичні особливості міста, галереєю портретів представлені його почесні громадяни.

Учасники заходу, який організували місцеві бібліотекарі, переглянули відеофільм про Виноградів та послухали кілька пісень у виконанні юної співачки Гойнолки Палош.

Новини Виноградівщини

29 жовтня 2012р.

Теги: фотоальбом, Севлюш, Горват

Коментарі

... 2012-10-31 / 10:12:47
Файно Іване написано. Але справжній твір Василя то його життя. А там філософії набагато більше. Хто, правда, привик між гірким, квасним та терпким перебирати.

Іван Ребрик 2012-10-31 / 10:04:27
Раз гаразд. Добре, що зважуєш. А тим часом почитай Горвата:

* * *
бачиш
на столі моя щирість розкладена
по тарілках і салатницях
на спинці крісла честь на виріст
а від цноти залишилися ратиці
обгризеш
обгризені мабуть життям
на дивані возсідає пам'ять
а поряд совість повна плям
а за дверима і сам я
стою
чекаючи дозволу вирватись
і почвалати на всі чотири сторони
від втоми і самотності чорний
мене проводжатимуть
пам'ять щирість совість
перше кохання і невинність
лише німа печаль зірветься з ланцюга
наздожене
обпікаючи гарячим подихом
стару як льодовик рану в грудях

... 2012-10-31 / 09:37:26
Якщо буду пити, то увержуть ня з роботи. А якщо таке буду читати, то тоже стану просвітителем. І одне і друге, то катастрофа, яка зображена на фотографії.

Іван Ребрик 2012-10-31 / 09:29:10
Богу дякувати, ти вже передивився той альбом. Колись, може, і перечитаєш. Лише, раджу, не пий. Є тобі доста й без того.

... 2012-10-31 / 08:38:40


Хамство. Коментар видалено. Адмін


... 2012-10-30 / 16:16:26
Ви перейшли на "ти". Напевно ми стали ближче. Може це і є любов?

Іван Ребрик 2012-10-30 / 16:10:32
У поетичній збірці Василя Горвата "Сьогодні опівночі у Виноградові тихо-тихо завив вовк" (1994)є класичний стих всього з одного рядка:"Господи страшно мені я нікого не любив". На дозвіллі подумай - про що це?..

... 2012-10-30 / 15:56:54
Як розмірено, багато і пусто. Ви що, впізнали себе на фотографії?

Іван Ребрик 2012-10-30 / 11:46:43
Коментаторові, що сховався за трикрапку (це, мабуть, варто сприймати як три букви), вдалося, як кажуть, - одним махом побивахом. Перепало й Василеві,й Ані, і владі (нині, присно й вовіки), й поважній севлюській інтелігенції. Є очевидним, що коментатор - особа ще не "загартована", хоча вважає себе (мені так здається) журналістом. Писати леда-як уже вміє, але ще не знає. У школі за таке знали "накручувати" вуха, поза школою - скопати. У світі ж віртуальному він може втішатися. Енштайн з цього приводу казав приблизно так: "Я знаю дві безконечності - всесвіту і людської глупоти. Щодо першої я ще сумніваюся..."