Результати голосування на Закарпатті за інформацією ЦВК станом на ранок 29 жовтня

Результати Центральної виборчої комісії станом на 7 годин 50 хвилин.

29 жовтня 2012р.

Теги: результати

Коментарі

алекс 2012-11-27 / 16:05:25


Коментар видалено. Адмін


вова 2012-11-15 / 10:25:05
закарпаття-запасна україна

ЧЕСНИЙ 2012-11-09 / 21:57:47
ЗНАЮ,ЩО ЛЮДИ ХОТІЛИ ВЖЕ НОВОІ ВЛАДИ,А ЦЕ ВСЕ ФАЛЬСИФІКАЦІЯ!!!!!ОЙ ЯК НЕ ХОЧУТЬ ВІДДАВАТИ КОРИТО НОВИМ МОЛОДИМ ДЕПУТАТАМ!ПІДКУПНІ НАШІ ВСІ КОМІСІІ.ДОСИТЬ ЖАЛЬ,ЩО ЗАКАРПАТЦІ ПРОДАЖНІ.ПОДИВІТЬСЯ НАВКРУГИ:НЕВЖЕ НЕ ВИДНО,ЩО ХТО ХОЧ ТРОХИ ЗАЧЕПИВСЯ ДО ВЛАДНОІ СТРУКТУРИ,ЗРАЗУ ПОЧИНАЕ ЯК НА ДРІЖЖАХ БАГАТІТИ!!ЗВІДКИ ТАКІ ГРОШІ?НЕВЖЕ ЧЕСНО ЗАРОБЛЕНІ???ОСЬ В ЯКІЙ ДЕРЖАВІ МИ ЖИВЕМО!

лакі 2012-11-09 / 00:08:38
Я із Закарпаттяі хочу захистити місцеве населення.Підтвержую що головне не як голосують а як рахують. по роду діяльності я часто спілкуюсь з людьми і часто задавала питання " за кого будете голосувати".По моім підрахункам РП мала набрати 10% -15 % навіть з урахуванням підкупів.Знаю на сільскі ради виділяли від 60000 до 100000 грн .Але не всі люди які голосували продажні.Продажні виявилися члени і голови виборчих комісій.Ось тому в депутати пройшли Балога і два його брата молодший Балога і пан Ледида

сорри 2012-11-04 / 14:49:46
Мало За "Свободу"? На Львівщині, де діяла УПА, "Свобода" перемогла у всіх округах. На Закарпатті "Свобода" отримала понад 8%. Тоді як Ляшко з Ласівкою, які агітували за русинство не отримали і 1%.

Маю думку 2012-11-04 / 14:00:13
Нічого дивного, що так мало ЗА за ВО"свободу" - там, певно, краще за інших пам"ятають діяння "їхніх героїв" - і шухевичів з бандерами і інших

Лаба 2012-11-04 / 10:27:42
То не Балога лоханувся - то закарпатці нає.....ся,особливо Міжгірщинаїз Щурями.

НКВД 2012-11-02 / 10:25:44
Из двух зол выбрали большее.

читатель 2012-11-01 / 15:49:06
Пора делать ноги

Читач 2012-10-31 / 10:11:32
Не вірю! Аксіома - голове не як голосують, а як рахують...

західняки 2012-10-31 / 04:10:14
Важко в це повірити

ukrainci 2012-10-29 / 23:06:42
Vstudno 3a 3akarpattja, jake ro3misheno na 3axodi Ykrainu v centri Evropu, a golosyjut' jak baranu 3a vovkiv, jaki ix obgru3ajut'!

міжірець 2012-10-29 / 21:05:39
Балога лоханувся. Оласть царю не лягла в ноги

НОВИНИ: Політика

12:09
Не всі парламентські партії створили осередки на Закарпатті, окремі політсили знайти майже неможливо
10:58
/ 10
Першим заступником голови Закарпатської ОДА стане генерал СБУ Олег Коцюба
01:41
Із 5 червня – нові послаблення карантину: для ресторанів, храмів, літніх людей, літаків
08:21
/ 11
Суд в Ужгороді всупереч Б.Андріїву вп'яте (!) поновив Іштвана Цапа на посаді першого заступника міського голови (ДОКУМЕНТ)
03:47
/ 34
На Закарпатті передбачається створити 5 районів. Будапешт таки домігся від Києва створення Берегівського анклаву?
11:00
/ 2
Новим заступником голови Закарпатської ОДА стане "анонсований" Віталій Цвігун
00:07
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.3
15:19
/ 5
Міністри закордонних справ України та Угорщини поговорили про модернізацію ПП Чоп-Загонь та новий пункту Дийда-Берегдароц
02:51
/ 17
Будапешт чекає, коли Київ піде на поступки у питаннях угорської меншини
00:39
/ 3
Колишній генпрокурор Рябошапка нагадав про незавершену кримінальну справу по "кнопкодавству" закарпатського нардепа Поляка
15:40
/ 2
Україна розраховує на відновлення повноцінної підтримки Угорщиною України в НАТО – Кулеба
20:39
/ 13
Новим головою Тячівської РДА призначений Тімур Аверін
14:14
/ 21
Межа поступок: що може пообіцяти Зеленський заради примирення з Угорщиною
02:05
/ 6
Президент України звільнив голову Міжгірської РДА
15:37
/ 16
Відновити Велику Угорщину вже неможливо: румуни Закарпаття виступили з різкою заявою (ДОКУМЕНТ)
14:24
/ 1
Зеленський у телефонній розмові з президенткою Словаччини розповів про необхідність відновлення роботи аеропорту "Ужгород"
11:22
/ 4
Угорщина позбавила громадянства ще 8 уродженців Закарпаття
22:19
/ 5
Акція протесту "Стоп реванш" відбулася в Ужгороді
21:30
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 2
03:22
/ 11
Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА: "Найближчим часом перестрілок у Мукачеві можна не чекати"
21:35
Ще одна членкиня ДВК з 69 виборчого округу визнала свою вину у незаконній видачі виборчих бюлетенів
03:46
/ 10
Погані українські президенти і добрий український охлос
15:25
/ 2
Голова Закарпатської ОДА зустрівся із генконсулом Угорщини в Ужгороді
02:37
/ 4
В Ужгороді "Нацкорпус" вимагав відставки керівника Офісу президента
01:16
Закарпатські нардепи з серпня по березень коштували платникам податків майже 4 млн грн
» Всі новини